👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت کنترل مالی

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت کنترل مالی

دانلود پروژه با موضوع کنترل مالی در قالب پاورپوینت و در 21 اسلاید قابل ویرایش

توضیحات پاورپوینت کنترل مالی:

این فایل شامل پاورپوینتی با موضوع "کنترل مالی" می باشد که در حجم 21 اسلاید، همراه با تصاویر و توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند به عنوان ارایه کلاسی رشته های حسابداری، مدیریت مالی و اقتصاد در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد مورد استفاده قرار گیرد.

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علایم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.

کنترل مالی

فهرست مطالب موجود در پاورپوینت:

صورت های مالی

تجزیه و تحلیل نسبت ها

بودجه بندی

انواع بودجه (بودجه عملیاتی و بودجه مالی)

بودجه ثابت و متغیر

حسابرسی داخلی و خارجی

روش های کنترل بودجه

قسمتی از متن پروژه کنترل مالی:

مراکز درآمد: واحدی که در آن (فقط) میزان تولید یا بازده بر حسب مقدار پول محاسبه و تعیین می شود مانند واحد فروش. در این مراکز مبلغ فروش مستقیما با مبلغ هزینه های مصرف شده مقایسه نمی شود. تنها میزان فروش به ازای هر قلم کالای فروش رفته یا هر واحد خدمات ارایه شده محاسبه می گردد.

مراکز هزینه: در این مراکز هزینه اقلام مصرفی برحسب مقادیر تولید شده تعیین می گردد. از این مراکز انتظار تولید درآمد نمی رود. مانند واحدهای تحقیق و توسعه - واحدهای خدماتی و اداری.

👇محصولات تصادفی👇

مبانی نظری و پیشینه استراتژی های شتاب و معكوس، با استفاده از اثر تقدم- تاخر و تحمل ریسك مقطعی مقاله انواع شبكه و امنیت داخلی شبكه شناخت هنر تاریخچه هنر گرافیک نهضت تنباکو طرح توجیهی و کارآفرینی تولیدی لباس کار